Büyüler

SÜRYANİ BÜYÜSÜ

Etkisi tartışılamayacak kadar büyük olan bir büyü türüdür SÜRYANİ BÜYÜSÜ. Toplumumuzda ise günümüzde bu büyüye ‘’büyülerin büyüsü’’ sıfatını takmışlardır. Kültürümüzün büyüye olan yatkınlığı özellikle bizim toplumumuzda istek ve arzuların yerine getirilmesi için başvurulan İLİM , ihtiyaç ve istekleri karşılamaktadır.  Yarattığı etkinin büyüklüğü ,  var oluşundaki kusursuzluk ve etki süresindeki mükkemmellik sebebiyle, çözülemez olarak görülen birçok problemin çözüm noktasıdır Süryani büyüsü.

Süryani Büyüsü Amacı Nedir?

Birçok kişi Süryani büyüsü yöntemine başvurmak istiyorsa bile kuşku ve kuruntuyla birlikte hocamızın kapısını çalmaktadır. Bu kuruntular; “Ne kadar sürede etki edecek ? Yan etkileri var mı ? Kesin çözüm mü ?” Gibi sorulardan geçer. Süryani büyüsü amacına tam olarak erişen bir işlemdir ve kişide istenen sonuç dışında hiçbir yan etki bırakmamaktadır . Genellikle kişiyi kendine bağlama , gideni geri getirme durumları söz konusu olduğunda sıklıkla tercih edilen bir büyüdür.

Süryani büyüsü Süryani dilinde yapılan bir büyüdür. Bu sebeple bu ilme vakıf olsa bile bu dile vakıf olamayan herhangi bir medyumun  uygulayabileceği bir büyü değildir.

Özellikle son zamanlarda kendilerine medyum diyen birçok kişi , herhangi bir sonuç göstermeyen birçok işlem yaparak ya da yapabildiğini iddia ederek vaktinizi tam anlamıyla boşa harcatır. Bu gibi tamamen kötü niyetli şarlatan kişilerden sakınabilmeniz için atılabilecek en önemli adım güvenmediğiniz hiç bir medyum kişiye işlem yaptırmamanızdır.

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü aslında tam olarak bir büyü metodu olarak görülmelidir. Amaca göre birçok türevi bulunmakta olan Süryani büyüsü belirlenen amaç doğrultusunda bazı değişmez olarak adlandırılan temellerin üzerinde küçük değişiklikler yaparak uygulanan bir büyü çeşidi olarak adlandırılabilir.

Önemli olan bir diğer konu ise Süryani büyüsü gibi büyülerin sadece bağlama, evlenme, aşık etme ya da gideni geri getirme için yapılmadığıdır. İstenen her ne ise, iyi ya da kötü amaçlı fark etmeksizin neredeyse her türlü amaca yönelik olarak uygulaması mümkündür. Kötü niyetli olarak uygulandığında ise, bu derece güçlü bir büyünün etkilerinin ne kadar ciddi olabileceğini de eklemek ve sizleri bilgilendirmek gerekir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.