Büyüler

Sabun Büyüsü Nedir ve Ne için Yapılır ?

Sabun büyüsü en çok hassasiyet ritüeli uygulanarak yapılması gereken büyü türünün belkide en başında gelmektedir . Geri dönüşü zor olan bu büyünün asıl amacı sevdiğiniz kişinin size karşı bir sabun gibi erimesini sağlamaktır . Çok detay gerektiren bir büyüdür (sabunun rengi , cinsi , kullanılacağı süre vs).
Çok derin bilgiler gerektiren bu büyü yapılırken yaptıracağınız kişiden muhakkak detaylı bilgi almanız gerekmektedir.
Bu büyüyü yaptırmaya karar verdiğinizde asıl önemli olan tam olarak ne istediğinizi bilmenizdir . Çünkü çoğu sabun büyüsünün geri dönüşü olmayacağını olsa dahi çok zor olacağını belirtmemiz gerekmektedir . Uzun bir süre sabun büyüsünü bozmak gibi bir madde mümkün olmayabilir ..
Çok eski yıllardan beri aşık olan kişilerin bu büyü için Medyumlara başvurması bu büyünün ne kadar etkili olduğunun kanıtıdır .
Cinsiyet fark etmeksizin rahatça uygulanabilmektedir. Bir aşk büyüsü çesidi olan Sabun Büyüsü sadece gerçekten gerekli durumlarda uygulanmalıdır . Eğer başka bir büyü seçeneği size yardımcı olacaksa bu işlem sona bırakılabilir .
Maksimum 1 hafta süren bir çalışma gerektirmektedir . Büyü sonucu yapılan kişi adeta kapınızda köle olacaktır . Sabun büyüsü yapılış aşamasında niyete göre farklı işlemler gerektiren bir büyüdür ve etkileri başladığında gözle görülebilir .

Evet aşk büyüsü adından bahsettiğimiz sabun büyüsü de tam aksi yönde etkili bir ayırma yöntemi olarak kullanılabilmektedir . Bu niyetle kullanıldığı zaman kara büyüler grubuna adını yazdıran sabun büyüsü Ecinniler’e verilen komutlar ile iş birliği sağlar .
İşlem yaptırıldığında tıpkı aşk büyüsü niyeti ile yaptırıldığındaki gibi etkileri gözle görülebilir derecede büyük olacaktır . Uzaklaşma ve soğuma ilk etki gösteren belirtilerdir ve belirtiler bu şekilde başlayıp büyüyecektir. Sabun büyüsü etkisi başladığında geri dönüş şansı pek olmayacaktır .

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çözmesi ve bozması en zor kara büyüler grubunda yer alır . Geri dönüşü oldukça zordur . Büyü yapılmaya başlandığında sabun yakılmaya başladığı an sabun eridikçe yapılan kişiyi yavaş yavaş ızdıraba ve hastalığa götürür . Büyü bozulmazsa ölüme kadar götürebilir . Pek çok insan günümüzde bu yöntemi sevmediği kişiye dolaylı yoldan zarar vermek için kullanır . Büyünüm bozulması büyük ve güçlü ilim sahibi birini gerektirir . Herkese iltimas etmemeniz gerekir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.