Büyüler

BEREKET BÜYÜSÜ

Tarihte sıklıkla uygulanan büyülerinin başında şans ve bereket büyüleri de yer almaktadır. Bereket büyüsü doğru vede eksiksiz yapıldığında kendisine başvuran her insanı dilek ve isteklerine ulaştırır.  Hayatlarını bolluk ve bereket içinde geçirmek isteyen , zenginlik sahibi olmak isteyen ya da işlerinin açılıp yolunda gitmesini isteyen insanlar tarafından yapılan bu büyü;
Yapılış aşamaları açısından oldukça zahmetli ve zor bir büyüdür.  Etkileri son derece kuvvetli olup uzun yıllar sürdüğü için bereket büyüsü yapımı oldukça uğraş ve zahmet istemekte. Hal böyle olunca ise bereket büyüsü yapımı, büyüyü uygulamak isteyen kişi için oldukça meşakkatli ve uzun bir yol doğurmaktadır. Şans ve kısmet büyüsü ile de yakından ilişkili bir büyü türüdür. Kişinin aşk hayatını ya da maddi hayatını etkilemek amacı ile de uygulanabilir. Maddi bereketin artırılabileceği gibi, manevi bereketin artırılabilmesi de mümkündür.

Bereket büyüsü yapımı hakkındaki bilgiler pek çok internet sitesinde yer almaktadır. Fakat her internet sitesindeki bilgiler ya farklı ya da çelişkilidir. Bunun sebebi; parapsikoloji ilmi ile alakalı bile olsa hiçbir internet sitesinde büyülerin yapımı hakkında doğru bilgilerin yer almamasıdır. Doğru bilgilerin yer almamasının bir sebebi hiç bir büyünün evde kendi imkanlarınız ile yapılamayacak olmasıdır .
Hal böyle olunca büyü yaptırmak isteyen kişinin, internet sitelerinde bulunan büyü yapımı hakkındaki bilgiler ile büyüyü gerçekleştirmesi tavsiye edilen bir durum olmamaktadır. Boşa uğraş ve zaman kaybından fazlasını getirmez çünkü büyüler kademeli işlemlerden geçer ve sadece ilim sahibi kişiler tarafından uygulanabilir.

BEREKET BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Bereket büyüsü yapmak ya da yaptırmak isteyen kişi, bereket büyüsü yapımı hakkında mutlaka işinde uzman bir medyum ya da hocaya danışmalı ve büyüyü gerçekleştirmelidir. Danışılan uzman tarafından doğru ve eksiksiz tamamlandığında bereket büyüsü, büyüyü yaptıran kişinin isteklerini yerine getirecek etkilerini ise ömür boyu sürdürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.